Verenigingen

Hieronder vind je alle verenigingen per dorp.

Staat er een vereniging niet bij? zijn er wijzigingen? laat het ons even weten!

Sint.Philipsland

Badmintonclub BC Batho www.batho.nl
Mitch Bootcamp www.mitch-bootcamp.nl
Dam- en schaakvereniging Flipland-DSVF https://www.facebook.com/DSVF-1450387331893946/?fref=ts 
Zeehengelclub De Makreel http://demakreel.mijnhengelsportvereniging.nl/ 
Eilandelijke volksdansvereniging Dodi-dodi x
Linedance, The Gemini Line Dancers x
Iris Latin fit http://www.irislatinfit.nl/ 
Jeugdbrandweer Sint Philipsland http://www.brandweer-sintphilipsland.nl/jeugdbrandweer.php 
Stichting Judo Geelhoed Sint Maartensdijk http://www.stichtingjudogeelhoed.nl/ 
Muziekvereniging Concordia www.concordia-sintphilipsland.nl 
Little Drovers www.zorgboeren.nl/little-drovers 
Tennisvereniging De Ruucstoppelen www.ruucstoppelen.nl
Voetbalvereniging NOAD ’67 www.noad67.nl
Comité Wandelavondvierdaagse https://www.facebook.com/comite.avondvierdaagsesintphilipsland?fref=ts 
Watersportvereniging De Slikleggers https://www.facebook.com/WSVdeSlikleggers/?fref=ts 
Jeugdkoor Van Knop tot Bloem x

Poortvliet

Gymnastiekvereniging Excelsior http://excelsiorpoortvliet.nl/  Poortvliet
Karateschool Tamashii http://www.tamashii.nl/  Poortvliet
Mariska Hoeve www.mariskahoeve.nl/   Poortvliet
Toneelclub Poortvliet x Poortvliet
Voetbalvereniging SPS www.voetbalsps.nl Poortvliet

Oud-Vossemeer

Gymnastiekvereniging Spido https://www.facebook.com/gymnastiekverenigingspido/ 
HSV ’t Scharretje x
Judovereniging OVJV https://www.facebook.com/JudovereniginOVJV/ 
Art&co http://art-co.nl/ 
Oud-Vossemeer ’s Muziekvereniging http://www.muziekvereniging-ovm.nl/ 
Zorgboerderij Praktijk Intzadel www.intzadel.nl/ 
Manege Vosmaer www.manegevosmaer.nl/ 
Tennisvereniging TOV www.tovonline.nl
Toneelvereniging Sint Joseph https://www.facebook.com/ToneelverenigingSintJoseph/ 
Voetbalvereniging “Vosmeer” www.vvvosmeer.nl
Vogelvereniging De Vogelvrienden http://www.vogelvrienden-oudvossemeer.nl/ 
Wandelsportclub Vosmeer www.zevendorpentocht.nl
Wielercomité Oud-Vossemeer https://www.facebook.com/rondevanoudvossemeer/
Ons Kerkkoor x
Gospelkoor Polyhymnia http://www.gospelkoorpolyhymnia.nl/info/ 

Stavenisse

Gymnastiekvereniging Kwiek x
Schietvereniging Prinses Beatrix x
Voetbalvereniging SC Stavenisse www.scstavenisse.nl
Sportvissers- en Watersportvereniging Stavenisse www.havenstavenisse.nl

Sint-Maartensdijk

Badmintonvereniging Space Shuttles http://spaceshuttle.jouwweb.nl/
Bodyzone www.bodyzone.cc
Sportvereniging SHF-Gymnastiek en Trimmen x
HSV De Oosterscheldevissers http://www.hsvdeoosterscheldevissers.nl/ 
Iris Latin fit http://www.irislatinfit.nl/ 
Stichting Judo Geelhoed Sint Maartensdijk http://www.stichtingjudogeelhoed.nl/ 
Korfbalvereniging Emergo http://kvemergo.nl/ 
Muziekvereniging Euterpe http://www.euterpe.nl/ 
Schietvereniging Prinses Juliana www.svprinsesjuliana.nl
Tennisvereniging Jacoba van Beieren www.tennisjvanb.nl
Trimvereniging NAKS x
Sportvereniging Smerdiek www.smerdiek.nl
Wandelsportvereniging Oosterscheldestappers www.oosterscheldestappers.nl
Wieler- Toerclub De Bidon www.tcdebidon.blogspot.nl
Toerclub Tandje Bij http://tandjebijsintmaartensdijk.blogspot.nl/ 
Zwemvereniging De Eendracht www.zvdeeendracht.nl 

Scherpenisse

Schaakvereniging Denk en Zet www.svdez.nl
HSV De Zeebaars http://www.hsvdezeebaars.nl/ 
Schuttersvereniging Cloveniersgilde Scherpenisse http://boogschietver-cloveniersgilde.webnode.nl/ 
Jeugdkoor Geref. gemeente De Jonge Lofstem x